Українські спортсмени-юніори посіли третє місце на чемпіонаті світу з фігурного катання

188198 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські спортсмени-юніори вибороли бронзову медаль на чемпіонаті світу з фігурного катання. Самі спортсмени - вихідці з Дніпропетровська, вони виступали в парному фігурному катанні.

Українські спортсмени Рената Оганесян і Марк Бардей посіли третє місце на юніорському чемпіонаті світу з фігурного катання. Про це в Facebook повідомили на сторінці Національного олімпійського комітету України.

У короткій програмі пара з Дніпропетровська посіла третє місце і показала хороший результат - 59.30. Оганесян і Бардей прославилися в 2015 році, коли виграли етап юніорської серії Гран-прі.

Нагадаємо, що раніше українські гімнастки вибороли 10 медалей на Кубку Афродіти у Греції.