Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Чемпіонат України з таеквон-до ІТФ

112899 ПЕРЕГЛЯДІВ

15-17 лютого в Харкові відбувся чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед старших юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів.

В змаганнях взяли участь більш ніж 500 кращих спортсменів України віком від 11 років та старше.

Ці змагання були другим після Кубку етапом відбору до Національної збірної команди України для участі у чемпіонаті Європи 2019 (квітень, Італія) та чемпіонаті Світу 2019 (серпень, Болгарія).

Спортсмени змагалися у вікових групах: 11-13 років (старші юнаки), 14-15 років (молодші юніори), 16-17 років (старші юніори), 18-39 років (дорослі чоловіки та жінки), 40-49 і 50-59 років (чоловіки та жінки).

Київські спортсмени отримали 33 золотих, 26 срібних та 38 бронзових медалей та зайняли перше місце в загальнекомандному заліку.

Свій вклад в перемогу внесли вихованці «КДЮСШ АРГО» - 2 золотих, 2 срібних, 5 бронзових медалей.

Чемпіонками України стали вихованки КДЮСШ АРГО Ковальова Поліна (тренер Асоцький В.В.)  та Семенова Катерина (тренер Бердник С.О.) в віковій категорії 11-13 років (старші юнаки), які одержали перемогу в спарингу та зайняли призові місця в формальних вправах серед чорних та червоних поясів.

Також хотілось відзначити тренера КДЮСШ АРГО Бердника Сергія, який зайняв 2 місце з формальних вправ серед чоловіків.

За результатами двух відбіркових етапів Ковальова Поліна, Семенова Катерина, а також Бердник Сергій приймут участь в складі Національної збірної команди України у чемпіонаті Європи з таеквон-до ІТФ у м.Ріміні (Італія) у квітні цього року.

Результати наших вихованців:

Ковальова Поліна (тренер Асоцький В.В.) 1 місце спаринг, 2 місце формальні вправи;

Семенова Катерина (тренер Бердник С.О.) 1 місце спаринг, 3 місце формальні вправи;