Лондонський мітинг: назад у ЄС

Лондонський мітинг: назад у ЄС

Кілька тисяч британців вийшли на вулиці Лондона, аби висловитись проти виходу країни з Європейського Союзу. Таку новину повідомляє британська преса.

За словами експертів, скандуючих налічується близько 100 тисяч. Усі вони планують прийти на лондонську площу, що у центрі міста, під назвою Парламент сквер. Це не перший мітинг стосовно Brexit, однак один із масштабніших.

Відомо, що наступного місяця Європейський парламент хоче прийняти резолюцію стосовно прав британців і підданих країни після виходу з ЄС. Раніше повідомлялося, що британський прем’єр-міністр Тереза Мей може погодитися на більшу оплату за Brexit. Сума може сягнути 50 млрд фунтів стерлінгів.

Додамо, європейський комісар із бюджетних питань Гюнтер Еттінгер повідомив, що Великобританія ще тривалий час нестиме фінансові зобов’язання Євросоюзу у зв’язку з програмами організації, за які раніше взялася країна. Ці виплати триватимуть аж до 2020 року, підкреслив Еттінгер.

Минулого року на початку літа відбувся британський референдум за членство країни в ЄС. Більше половини віддали свої голоси за Brexit. Переважна більшість виборців, які надали перевагу цьому рішенню, мешканці Уельсу та Англії, інші мешканців, що висловились за подальше членство в ЄС - Шотландія та Північна Ірландія.

Офіційно Великобританія планує вийти з організації на початку весни наступного року.

Черговий напад у Львові на громадських активістів (відео).
Сьогодні, 29.03.2019 року громадські активісти Львова провели акцію протесту під стінами Львівської міської ради, з метою привернення уваги громадськості до забруднення міста небезпечними...