Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

​ Вінницька область першою підписала меморандум про співпрацю з ПРООН/ЄС на наступні 5 років

​  Вінницька область першою підписала меморандум про співпрацю з ПРООН/ЄС на наступні 5 років
137726 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у зустріч, на якій підбили підсумки третього етапу міжнародного проекту ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Соціальний проект працював в Україні в усіх областях України з січня 2008 року.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про співпрацю на наступні 5 років. Вінницька область, в особі очільника найвищого самоврядного органу області Анатолія Олійника, першою підписала зазначений меморандум.

- Запрошені міжнародні донори, які приймають рішення про проект, обмінялися думками, повідомили, що вдячні українським партнерам за його реалізацію, - зазначив Анатолій Дмитрович. - Прозвучало, що Україна є в полі їхнього зору й інтересів щодо фінансування тих потреб, які сьогодні актуальнів соціальній сфері, розвитку малого бізнесу, обслуговуючих сільгоспкооперативів. До речі, саме Вінницька область була ініціатором того, аби в третій фазізазначений проект почав фінансувати підтримку розвитку обслуговуючих кооперативів.За цей час, завдяки підтримці зазначеного проекту, в Україні було створено 48 таких кооперативів, в тому числі, 4 у Вінницькій області. Тому представники ПРООН/ЄС задоволені, що проект підтримав нагальну проблему в Україні.

Під час зустрічі представники усіх областей України підписали відповідні меморандуми на наступні п’ять років та обговорили напрями, які їх цікавлять для продовження співпраці. Передусім, це питання енергоефективності.

За час реалізації третьої фази проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»Вінницька область отримала16.8 млн грн, а за десять років було залучено 45 млн грн.

Спільний проект ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) – це довготривала і комплексна ініціатива зі зміцнення потенціалу, спрямована на пропагування сталого місцевого розвитку в Україні. Проект підтримує врядування за участі громад та ініціативи, впроваджувані громадами, щоб покращити умови проживання людей у сільській і міській місцевості у всій країні. МРГ приділяє особливу увагу відновленню соціальної та комунальної інфраструктури у пріоритетних сферах охорони здоров’я, екології, управління водними ресурсами, покращення управління житловим сектором, енергоефективності й місцевого економічного розвитку.

Теги: вінницька обласна рада, анатолій олійник, проон/єс «місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео