Правила публікації на відеопорталі Інформаційного агентства УКРАЇНА ІНФОРМ

Зареєструвавшись на відеопорталі УКРАЇНА ІНФОРМ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ громадські організації, органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, профспілки, благодійні фонди, політичні партії, засоби масової інформації, медичні та Вищі навчальні заклади, школи, дитячі садки, не державні організації за напрямками спорту, шоу-бізнесу, та інші. Можуть розмістити ВІДЕО НОВИНИ на відеопорталі Україна Інформ, а також анонси подій, прес-релізи, фото, статті, про події та акції які відбулись за їх участю у будь-якому куточку України.

Завдяки Україна Інформ події у межах нашої країни миттєво привернуть увагу усього світу.

Інформаційне агентство Україна Інформ надає телеканалам України та світу право транслювати в своїх ефірах, в прямому ефірі або в записі, як в повному обсязі, так і частково, без обмежень у часі та кількості повторів, викладені на відеопорталі Інформаційного агентства Україна Інформ www.ukraine-inform.com новини, відеоматеріали подій, анонси, прес-конференції, передачі.

Передрук матеріалів, використання фото, відео дозволяється тільки за умови посилання на «Інформаційне агентство Україна Інформ» та зазначення автора. «Інформаційне агентство Україна Інформ» не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Користувач при розміщенні на сайті Україна Інформ власного аудіовізуального продукту, у тому числі передачі (програми) передає Інформаційному агентству «Україна-Інформ» виключні майнові права на його використання та дозвіл на його використання третіми особами, без обмежень в повторах та часі. При цьому, Інформаційному агентству Україна Інформ, надається право від власного імені використовувати (транслювати) розміщені на його сайті аудіовізуальні продукти (у тому числі передачі (програми)) Користувача та зобов’язувати інших осіб при використанні (трансляції) відповідного аудіовізуального продукту, вказувати, що джерелом інформації, яка містить у аудіовізуальному продукті, є Інформаційне агентство «Україна-Інформ.

Термін зберігання завантаженого на веб-сайт (ФТР-сервер) Інформаційного агентства Україна Інформ, аудіовізуального продукту Користувача, становить не менше 90 діб з моменту його опублікування на веб-сайті (ФТП-сервері www.ukraine-inform.com)

Редактор: redaktor@unt.media