Золото в Миколи Буценка

107143 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні пройшов чемпіонат по боксу. На ньому досить непогано показали себе спортсмени – одесити. Так, Микола Буценко, котрий є уродженцем Одеської області, але представляв на змаганнях Вінницю, у своїй ваговій категорії до 56-ти кілограмів виборов першість та отримав золоту медаль. Він зійшовся у нелегкому противостоянні з Русланом Пашаєвим та переміг згідно одноголосного рішення суддів (3:0). Щоб потрапити до фіналу чемпіонату, Буценкові довелося покласти на лопатки свого земляка боксера Івана Соловйова, що не завадило останньому привезти із чемпіонату додому бронзу.

Ще одна бронзова медаль дісталася боксеру Валерію Харламову, котрий боксує у ваговій категорії до 75 кілограмів. Позмагатися на рингу за золото чи срібло Харламову завадив його суперник із вінницької області Тарас Головащенко, котрий отримав перемогу в півфіналі.