Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Володимир Кличко знайшов для себе нового суперника

Володимир Кличко знайшов для себе нового суперника
27383 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поки бій із депресивним британцем Тайсоном Ф'юрі знову знаходиться на межі зриву, український боксер Володимир Кличко готовий боксувати навіть попри несподівані зміни. Його наступним суперником у разі відміни запланованого на 29-те жовтня поточного року реваншу може стати брутальний австралієць Лукас Браун на прізвисько «Великий Татко», котрий схожий на Тайсона Ф'юрі власними скандальними витівками, цьогорічним допінговим скандалом та статусом непереможного важковаговика. Якщо двобій із британцем знову буде відкладено, на ринг українець вийде 10-го грудня у Гамбурзі, спортивну арену якого Володимир вже зарезервував на випадок зриву жовтневого реваншу.

Цікаво, що у поточному березні 37-річний Лукас Браун завоював титул регулярного чемпіона за версією «WBA», а вже через два місяці був звинувачений у вживанні допінгу, оскільки тестування на місткість в організмі заборонених речовин дало позитивні результати. Сам Браун отримані висновки категорично заперечує.

Важливо додати, що Пітер Ф'юрі – рідний дядько та спортивний тренер скандального Тайсона – заявив про те, що «не випустить свого племінника на ринг до тих пір, поки його психологічний стан не нормалізується». Ці слова вже викликали хвилю обурення не тільки у прихильників Володимира Кличка, а й у фанатів самого британця, оскільки все більше людей після парадоксальних витівок 28-річного Тайсона схиляються до версії про штучне затягування дати бою-реваншу та, як наслідок, про симуляцію депресії Ф'юрі-молодшим.


Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео