Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Американські чемпіони не проти побити Ентоні Джошуа

Американські чемпіони не проти побити Ентоні Джошуа
246841 ПЕРЕГЛЯДІВ

У той час, як до 10-го грудня залишається все менше часу, менеджери британського боксера Ентоні Джошуа невпинно займаються пошуками гідного суперника для власного зіркового підопічного. І, здається, цей процес дуже скоро завершиться успіхом, оскільки про свої наміри побити професіонала та олімпійського чемпіона Ентоні наразі заявили одразу два боксери.

Перший із них – 34-річний Ерік Моліна. Саме зі штабом американо-мексиканського спортсмена та, за сумісництвом, Чемпіона США за версією «WBC» і Чемпіона світу у надважкій вазі за версією «IBF Inter-Continental», наразі ведуть переговори менеджери Ентоні Джошуа. Сам Ерік дуже сподівається, що бій із британцем все-таки відбудеться, оскільки американець «обожнює подібні виклики» та «не збирається боятися ще одного свого суперника». За словами Моліни, важковаговик буде повністю готовим до бою з Ентоні вже за два тижні.

Більш зухвало про свою готовність битися з Джошуа заявив 32-річний американець Брайант Дженнінгз. За словами Чемпіона США за версією «USBA», він збирався провести бій проти британця у найближчому майбутньому, тож вважає 10-те грудня найкращим моментом для цього. До того ж, Дженнінгз звернувся до Ентоні зі словами про те, що у США «люблять та розуміються на боксі не менше, ніж у Великобританії», через що 27-річному професіоналові «нарешті пора переплисти океан».

Цікаво, що, з точки зору Дженнінгза, «топ-бійці мають битися виключно з топ-бійцями». Тому американець готовий прийняти цей виклик.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео