Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Боксер-гомосексуаліст може отримати титул Чемпіона світу

Боксер-гомосексуаліст може отримати титул Чемпіона світу
246755 ПЕРЕГЛЯДІВ

35-річний пуерторіканський боксер-професіонал Орландо Крус – учасник Олімпійських ігор-2000, котрий за власну майже 16-річну кар'єру був нокаутований лише чотири рази – має усі шанси стати Чемпіоном світу у легкій вазі за версією «WBO». Причому, вищезазначений титул може вперше за всю історію боксу здобути спортсмен-гомосексуаліст.

Свій камінг-аут Орландо здійснив ще чотири роки тому, відкрито зізнавшись світові у своїй сексуальній орієнтації та заявивши про те, що, незважаючи на усі професійні ризики після камінг-ауту, завжди вважав себе «гордим пуерторіканцем та гордим геєм». До того ж, рішення боксера про відкриття своєї сексуальності підтримали і родина Орландо, і його тренувальний штаб.

Суперником містера Круса має стати 27-річний британець Террі Фленаган, котрий наразі є діючим Чемпіоном світу за версією «WBO» та, провівши рівно 31 бій, починаючи з 2009-го року, кожен із них виграв. Бій пуерторіканського та британського боксерів очікується вже 26-го листопада поточного року в англійському Кардіффі.

Важливо додати, що у разі перемоги Орландо Круса спортсмен стане першим відритим боксером-гомосексуалістом, котрий здобув чемпіонський титул у цій спортивній галузі.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео