Українські легкоатлети стануть частиною півфіналу Чемпіонату світу «U-20»

243201 ПЕРЕГЛЯДІВ

У польському місті Бидгощі стартував видовищний Чемпіонат світу з легкої атлетики «U-20». Українські учасники стали тріумфаторами у таких спортивних категоріях як біг на 800 метрів, на 400 метрів та на 100 метрів, отримавши, таким чином, чудову можливість продемонструвати себе у півфіналі «U-20».

Найкращою у спортивній ході на вражаючі 10 кілометрів стала китаянка з результатом у 45 хвилин. Друге та третє місця посіли італійська й ефіопська спортсменки відповідно, а українки Юлія Балим та Христина Поворознюк фінішували, нажаль, 30-ю і 34-ю.

Без українських спортсменів пройде також півфінал зі штовхання ядра, метання спису, метання диску та бігу на півтора кілометри – легкоатлети нашої держави, хоч і продемонстрували гарні результаті у змаганнях, не змогли подолати перше коло спортсменів вищезазначених категорій «U-20».