Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

У Росії забрали Чемпіонат світу з бобслею

У Росії забрали Чемпіонат світу з бобслею
139941 ПЕРЕГЛЯДІВ

     Міжнародна федерація з бобслею та скелетону припустила, що найймовірнішим варіантом проведення Чемпіонату світу у 2017 році стане перенесення змагань в іншу країну. Приводом для такого рішення стало бойкотування Чемпіонату, який мав відбутися наступного року в російському Сочі. Мотивуючи своє рішення тим, що Росія позбавила змагання олімпійського духу, погрузши у найгучніших допінг-скандалах останніх років, окремі спортсмени та цілі федерації відмовилися приїздити до Сочі.

     На цьому тижні бойкот Російській Федерації об'явили бобслеїсти з Великобританії. Зокрема Ліззі Ярнольд відмовилася їхати до Сочі. Ярнольд, яка виступає за збірну країни вже шість років, з минулого чемпіонату в Сочі, у 2014 році, привезла золоту медаль, тож рішення видатної спортсменки підтримали у Британському олімпійському комітеті.

     Раніше відмовилися приймати участь в Чемпіонаті світу 2017 року у Росії ще ряд спортсменів та збірна Латвії зі скелетону.

     Наразі Міжнародна федерація не повідомляє, коли саме відбудеться розгляд справи щодо перенесення змагань, та не розголошує можливих претендентів на місце проведення, однак зазначила, що незабаром вся інформація буде озвучена.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео