Чемпіонат України: результати 16 туру

108676 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулими вихідними Прем'єр-ліга України з футболу відзначилася лише двома цікавими матчами – львівські «Карпати» приймали луганську «Зорю», а у Дніпрі відбулася гра «Дніпро» - «Шахтар». В інших поєдинках явно проглядалися фаворити, тому фінальні рахунки виявилися досить передбачуваними.

Отже: Розпочався шістнадцятий тур з гри «Сталь» - «Ворскла», яка стала видовищною лише за кількістю попереджень – їх було аж шість. А ось на феєрію голів команди не спромоглися – тільки на 89-й хвилині полтавчани зуміли вразити ворота господарів. 0:1

«Чорноморець» - «Зірка» підтягнув гольову статистику, розпочавшись з м'ячу гостей вже на третій хвилині, однак цього «Зірці» не вистачило – Коркишко та Андрієвський на 25-й та 78-й відповідно зуміли перевести гру на себе. 2:1

«Волинь» - «Динамо». Вибувши з єврокубків, кияни просто зобов'язані були битися за кожну ділянку поля, що в них вийшло досить просто, хоча на початку матчу здавалося, що столичний клуб знов сиплеться: вже на шостій хвилині забила «Волинь», а зрівняли рахунок динамівці лише на двадцятій силами Мораєса. Втім, далі все пішло як за схемою: ще два голи від Жуніора та влучний постріл Ярмоленка на 45-ій. 1:4

«Олександрія» - «Олімпік» - з цього матчу починалася футбольна неділя, але, як і субота, старт видався досить нудним – у другому таймі команди обмінялися голами та й розійшлись, поділивши очки на двох. 1:1

«Карпати» - «Зоря» - головний претендент на третє місце знов втрачає очки; на цей раз – у матчі з аутсайдером таблиці. За ходом матчу «Зорі» довелося відіграватися, і нічию луганська команда вирвала лише під завісу другого тайму завдяки старанням Любеновича. 2:2

«Дніпро» - «Шахтар». Чинний лідер першості підтвердив свій статус у досить напруженій грі у Дніпрі. Втім, відсутність цілої низки лідерів команди, не завадила «Шахтарю» дотиснути господарів та повезти першу перемогу з «Дніпро арени» за останні п'ять років. 0:2

Як і раніше, лідером турнірної таблиці залишається Шахтар (44 очки). Динамо відстає від гірників на вісім пунктів – 36 балів, та замикає трійку лідерів «Зоря» - 31 очко. В зоні вильоту лишаються «Дніпро» та «Карпати» - в них 8 та 5 очок відповідно.