Новини спорт: Кубок Іспанії. “Барселона” у феєричному матчі долає діючого чемпіона Іспанії 2:3

105986 ПЕРЕГЛЯДІВ

Це просто якась фантастика! Забивши по голу на перших хвилинах кожного з таймів в останньому мадридському дербі, в матчі з Барселоною Фернандо Торрес відзначився вже на 38-й секунді.

Правда, каталонська команда відігралася дуже швидко. На дев’ятій хвилині Луїс Суарес елегантною передачею вивів Неймара на побачення з Облаком - і бразилець покарав центральну вісь Матрацників за провал.
Тут же Неймар вдруге відправив м’яч у сітку воріт “Атлетіко”, втікши з центру поля, але в цьому епізоді лайнсмен зафіксував у форварда “Барселони” офсайд.
Друга відбулася трохи пізніше, на 28-й хвилині. За межами своєї штрафної площі Маскерано зніс Хуанфрана, проте Хесусу Хілю здалося, ніби фол мав місце бути на лінії - і вказав на точку. До м’яча підійшов Рауль Гарсія і пробив Тер Штегена, хоча воротар вгадав напрямок польоту м’яча.
Каруселі продовжилися: ледь Хіменес встиг підставити ногу і заблокувати найнебезпечніший постріл Ракитича з близької відстані, як “Атлетіко” пропустив в наступному епізоді. Бускетс, замикаючи головою навіс Ракитича з кутового, влучив у ногу Міранді, від якої м’яч затріпотів у сітці.
В атаці у відповідь суддя був зобов’язаний призначати пенальті у ворота Тер Штегена за гру Альби рукою в своїй штрафній, проте вирішив промовчати. Альба не став сперечатися з французом, а замість цього стартував зі своєї половини поля "в гості" - і встиг взяти участь у третій гольовий атаці своєї команди. Хорді розіграв ефектну триходівку з Мессі, оформивши з лівого флангу гольовий пас на Неймара. Бразилець відправляв м’яч у ворота Облака буквально з півметра .
У перерві з головним арбітром зустрічі посварився капітан “Атлетіко” Габі, за що був видалений. Граючи в меншості весь другий тайм, господарі навіть не намагалися відіграти три м’ячі. Тільки за таких обставин команда Сімеоне могла пройти в півфінал. Тому наставник мадридців кількома своїми замінами прагматично вирішив заощадити сили для наступного виїзного матчу в чемпіонаті проти Ейбар.
Друга ж половина зустрічі якщо чим і запам’яталася, то тільки грубістю гравців господарів.
Таким чином, вийшовши до півфіналу Кубка Короля, “Барселона” стає головним претендентом на трофей.