Ліга Європи 14/15: Дніпропетровський “Дніпро” в Києві здолав “Олімпіакос” з рахунком 2:0!

238432 ПЕРЕГЛЯДІВ

Суперник в Дніпра був серйозним, ця команда не лише 41 раз ставала чемпіоном Греції, а й цього сезону грала в Лізі Чемпіонів.

Розпочалася євро кубкова весна і для Дніпра, перший поєдинок в новому році підопічні Маркевича, знову проводили не в себе в дома, а в Києві. Суперник в Дніпра був серйозним, ця команда не лише 41 раз ставала чемпіоном Греції, а й цього сезону грала в Лізі Чемпіонів. Щодо гравців які з’явилися на полі то вони були наступними:
“Дніпро”: 71. Бойко, 6. Ежідіо, 14. Чеберячко, 23. Дуглас Сілва, 7. Канкава, 18. Зозуля (до 70 хв), 19. Безус (до 46хв), 24. Лучкевич, 29. Ротань, 10. Коноплянка, 99. Матеус (до 88 хв)
Заміни: 9. Калинич (з 46 хв), 25. Федорчук (з 70хв), 20. Бруно Гама (з 88 хв) Запасні: 77. Шеліхов, 39. Сваток, 28. Шахов, 90. Мигунов
“Олімпіакос”: 16. Роберто, 2. Маніатіс, 23. Сіовас, 26. Масуаку, 45. Феліпе Сантана (до 57 хв), 6. Афеллай, 11. Касамі, 14. Елабделлауі, 77. Доссеві (до 71хв), 7. Мітроглу, 10. Домінгес (до 57 хв)
Заміни: 5. Мілівоєвіч (з 57 хв), 25. Фортуніс (з 57хв), 9. Дурмаз (з 71 хв) Запасні: 42. Медьєрі, 24. Авлонітіс, 8. Ндінга, 27. Бенітес Х.

Перший тайм проходив в суцільно рівній грі, жодна з команд не хотіла віддавати ініціативу, що і вилилося на табло після першого тайму 0:0! З перших хвилин вийшли два новачка Дніпра це Безус та Ежідіо. Перший нічим не запам’ятався, а ось бразилець показав доволі достойну гру, особливо з парі з Коноплянкою гра виглядала цікавою.

Вирішальним стали перші хвилини другого тайму, вийшовши на заміну замість Безуса Нікола Калініч, дозволив більше зіграти на атаку. Зозуля викотив м’яч під удар Канкаві, а Джаба потужно вистрілив з-за меж штрафного - рикошетом від Феліпе Сантани м’яч влучив у ближній нижній кут грецьких воріт. 1:0 - несподівано, але приємно! Другий гол не заставив довго чекати, вже через чотири хвилини Руслан Ротань подавав зі стандарту з лівого флангу - Сіовас на ближній штанзі зачепив м’яч, траєкторія польоту "круглого" змінилася і дезорієнтувала свого голкіпера. Як результат, м’яч прошмигнув у ближній, голкіперський кут.
Остаточний рахунок матчу 2:0 на користь Дніпра, хоча на останніх хвилинах арбітр матчу не зарахував чистий м’яч “Олімпіакоса”!