ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ФУТЗАЛУ РОЗГРОМИЛА ЗБІРНУ АЗОРСЬКИХ ОСТРОВІВ!

83212 ПЕРЕГЛЯДІВ

Жіноча збірна України з футзалу провела цикл зустрічей в Португалії у рамках підготовки до відбіркового етапу на Євро-2019.

Першим суперником наших дівчат була збірна господарів майданчику. Українки мінімально поступились збірній Португалії з рахунком 2:3, на користь збірної Португалії.

Як повідомляє Асоціація футзалу України, стартову двадцятихвилинку підопічні Тараса Шпички провели досить впевнено, двічі засмутивши суперника. У другій половині господарки паркету заграли активніше та зуміли змінити перебіг зустрічі, тричі відзначившись у воротах збірної України.

Наступного дня українська збірна на повну відігралася на збірній Азорських островів. Матч відбувся у місті Віла Франка, розташованому на острові Сан Мігел.

Перший тайм приніс «жовто-синім» два забитих голи. Дебютне взяття воріт суперника на свій рахунок записала Юлія Форсюк, а подвоїти перевагу вдалося Анастасії Кліпаченко, яка відзначилася у другому матчі поспіль, так само забивши і у ворота Португалії. Наприкінці першої половини зустрічі господаркам вдалося відіграти один м’яч.

Втім, наступна двадцятихвилинка принесла українкам значно більше позитивних звершень. Ірина Бавзенюк, Маргарита Мочалова, Анна Шульга, Сніжана Воловенко, Анна Сидоренко та Юлія Дударчук почергово вразили володіння опоненток. До того ж, двом останнім вдалося записати на свій рахунок по дублю. Завершення другого тайму принесло острів’янкам ще один гол. Як підсумок, 10:2 – перемога жіночої збірної України.

Склад збірної України: Вікторія Сагайдачна – Юлія Титова, Юлія Форсюк, Сніжана Воловенко, Ірина Бавзенюк, Олена Цикаленко, Юлія Дударчук, Валерія Єрмоленко, Анна Сидоренко, Анастасія Кліпаченко, Маргарита Мочалова, Анна Шульга, Таїсія Бабенко, Ірина Дубицька