Телеканал УНТ
Українське Народне Телебачення
Головне в Україні

Великобританія закликала до збільшення надання допомоги Україні

Великобританія закликала до збільшення надання допомоги Україні
205251 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр оборони Великобританії, Грант Шаппс, відзначив, що необхідно, щоб Європа докладала зусиль у наданні більшого фінансування для України у контексті протистояння російській агресії. У своєму інтерв'ю BBC він відзначив, що Британія є лідером у наданні допомоги і закликав Європу «активізуватися» та зробити свій внесок, щоб впевнитися, що Україна буде в змозі захищати себе.

Шаппс підкреслив, що це завдання тепер стоїть не тільки перед Сполученими Штатами, але й Європою, і вони повинні переконатися, що Україна може ефективно захищати свою територію. Він також зазначив, що Британія, як лідер у наданні допомоги, вже виділила фінансовий пакет у розмірі 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів та уклала угоди про безпеку та співпрацю з Україною.

20 січня очільник британського Міноборони повідомив, що Великобританія збільшила свою підтримку Україні до рекордного рівня, навіть при глобальних кризах. Він підкреслив, що такі заходи розвіюють надії тиранів, таких як путін, що намагаються використовувати кризи на свою користь.

Редактор: unt@ukr.net

© 2010 Телеканал УНТ Українське Народне Телебачення

Мої відео