Жителям Донецької області заборгували більше 320 мільйонів гривень
![Жителям Донецької області заборгували більше 320 мільйонів гривень Жителям Донецької області заборгували більше 320 мільйонів гривень](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/000/u1/44/5c/4e6eb1e7.jpg&size=1200x800)
Більш, ніж 320 мільйонів гривень – саме стільки нараховує заборгованість по заробітним платам на частині території Донецької області, підконтрольної Україні. У цю неймовірну суму коштів, спираючись на заяву Головного управління статистики у регіоні, включено і ті підприємства, котрі наразі є банкротами та призупинили власну діяльність. Цікаво, що частина зони проведення АТО статистами у контексті обчислювань не враховувалась.
Варто відзначити, що вищезазначена сума боргів складає рекордні 17,4% від усієї кількості коштів, які українці поки що не отримали у якості заробітної платні. Сума ж всеукраїнського боргу по зарплатні впевнено наближається до відмітки у два мільярди гривень.
Хоча цифри й позбавлені оптимізму, експерти констатують…суттєве покращення економічного стану нашої країни, спираючись на ще гіршу ситуацію у контексті заборгованості, котра склалася у січні поточного року. Тоді сума невиплаченої зарплатні українським громадянам була більшою на 11%.