"Хімік" втретє здобувають перемогу на Кубку Європи з баскетболу

121310 ПЕРЕГЛЯДІВ

Українські баскетболісти перемогли "Рок".

В естонському місті Тарту пройшла гра третього матчу групового туру Кубка Міжнародної федерації баскетболу. На офіційній сторінці були оприлюднені результати матчу, в якому приймаючий "Рок" програв українським гостям із рахунком 61:63.

На даному матчі визначали лідерів L-групи.

Зустріч обох команд відбулася у статусі лідерів групового етапу. Зокрема, українські баскетболісти у перших матчах туру здобули перемогу у кіпрської команди "Етну" із рахунком 88:52, та здолали "Ювентус" (Литва) із рахунком 90:86.

Під час гри Україна-Естонія визначною стала друга чверть змагання. Стартові десять хвилин юженці програвали із рахунком 13:15, проте у другій половині вирівняли позиції та зайняли лідируючі позиції. Перша половина гри завершилась рахунком 17:4 та 30:19.

Після тайм-ауту "Хімік" утримував перевагу в останній десятихвилинці, проте чверть програв із рахунком 16:13. Остаточний рахунок зустрічі - 63:61 на користь українського "Хіміка".

Результати команди стовідсотково позитивні, на їх рахунку 3 перемоги із трьох проведених матчів. Збірна посіла перше місце у турнірній таблиці L-групи .

Кубок ФІБА є третім основним єврокубком окрім Євроліги і Кубка Європи УЛЄБ. "Хімік" єдиний український клуб, котрий передставляє країну на змаганнях у цьому сезоні.